Hakkımızda :

1959 Çorlu doğumlu Mehmet BABADAĞ, 1978-1979 Öğretim yılında Çorlu Mehmet Rüştü Uzel Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümünden mezun olmuştur. Askerlik görevini ifa ettikten sonra 1981 yılında ilçemiz Hıdırağa Mahallesi Fatih Caddesi No: 56 da bulunan atölyede Sobacılık yapmakta olan babası Ali Babadağ’ın yanında Demir Doğrama işine başlamak suretiyle iş hayatına atılmıştır.

15.01.1991 tarihinde Babası Ali BABADAĞ’dan hizmet bayrağını teslim alan Mehmet BABADAĞ söz konusu atölyenin çalışma ruhsatını Babadağ Demir Doğrama Atölyesi olarak kendi üzerine almış ve 1992 yılında  mevcut atölyenin üst kat inşaatını tamamlayıp bu katta Alüminyum Doğrama işini de faaliyete geçirmiştir.

1996 yılında KOMPEN Çorlu Bayiliği bağlantısı yapılmış ve  mevcut Atölyenin bitişiğinde bulunan bina atölye ile birleştirilip
Plastik Doğrama Atölyesi olarak hizmete sokulmuştur. Bunlara ilaveten Asmolu Çelik Kapı, Pakduş Duşakabin, Rönesans
Jaluzi ve Stor Perde, Alusel Motorlu Kepenk işleri de bayilik olarak hizmet alanına dahil edilmiştir.

Kuruluşundan bu yana geçen süre içersinde halkımıza, sanayicimize, esnafımıza işinin ehli ve deneyimli personeli ile hizmet verilmesi, düzenli iş takibi,  zamanında iş teslimi yapılması ve müşteri memnuniyeti sonucu BABADAĞPEN markası piyasada aranılan, tercih edilen ve güven duyulan bir marka olmuştur.

BABADAĞPEN’ i markalaştıran ve güvenen Sayın Halkımıza, Sanayicimize ve Esnafımıza BABADAĞPEN AİLESİ olarak
şükran ve saygılarımızı sunarız.

Copyright©2007 Babadağpen