Ürünlerimiz - PVC

Kompen Hakkında  
Kalite Belgeleri  
Kompen Pencere  
  Kom100  
  Kom200  
  Kom500  
  Kom600  
  Kom700  
  Kom800  
  Kom900  
       
Vinly Siding  
       
Kompen Panjur  
       
Isıcam  


   
PANJUR SİSTEMLERİ
               
 
 

ISO 9001 Kalite Sistemi ile PVC kapı ve pencere sektörünün lideri olan Kompen, panjur sistemlerinde de iddialı. Tüm ürünlerinde son teknolojiyi kullanmayı kalitenin vazgeçilmez bir unsuru olarak kabul eden Kompen'in panjur sistemleri, tasarımlarınıza uyumu, estetik görünümü, üstün ısı ve ses yalıtımı sayesinde size her türlü iklim koşullarında huzurlu ve rahat bir hayat sunuyor.

Kompen Panjur Sistemleri 47 dB'e kadar ses yalıtma özelliklerinin yanında üstün ısı yalıtma özelliklerine de sahip. Sistemler restorasyon çalışmalarında kullanıldığında ulaşılan 0.9 W/m²k'lık ısı yalıtım değeri, talep edilen 1.32 W/m²k'lık değerin oldukça altında, yani çok daha mükemmeldir. Yeni yapılarda ise belirlenen 0.6 W/m²k'lık değere kolayca ulaşılır.

Kompen Panjur Sistemleri, akıllıca tasarlanmış PVC lamellerin, motorlu, çevirmeli veya kordonlu mekanizmalarla çalışan panjur kutularıyla bir araya gelmesiyle üretiliyor.

Panjur lamellerinin yerleştiği raylar PVC veya alüminyum profil olarak belirlenebiliyor. Sistemler, siparişe göre istenen her ebat ve ölçüde müşteriye kompen kalitesiyle ulaşmakta; albette ki Kompen'in özenli ve kaliteli servis hizmetiyle standart olarak!

 


Copyright©2007 Babadağpen